پیشنهاد آخر هفته: #کتابفروشی در لواسان

قفسه کتابفروشی در لواسان#کتابفروشیفضای راحت و دنج، برای ورق زدن کتاب‌ها

قصد داریم در تهران‌مدیا، هر آخر هفته چند پیشنهاد برای رفتن، خواندن، گوش سپردن و مانند آن را ارائه کنیم. اولین پیشنهاد آخر هفته تهران مدیا، رفتن به لواسان در شمال شرقی تهران و دقایقی وقت گذراندن در کتابفروشی مجتمع تجاری اسکای‌سنتر است. این کتابفروشی به تازگی گشایش یافته است.

این کتابفروشی در فضایی به مساحت ۱۱۵متر مربع، ترکیبی از کتاب، موسیقی، کالاهای فرهنگی، صنایع دستی و لوازمالتحریر را برای ساکنان لواسان و شمال و شمال شرق تهران فراهم کرده است. این مجموعه با حمایت انتشارات آوند دانش و همراه علم راهاندازی شده است. برگزاری ایونتهای فرهنگی شامل رونمایی کتاب و موسیقی، برگزاری جشنوارههای مناسبتی و دورهمیهای فرهنگی، از برنامههای این کتابفروشی است.

برای رفتن به #کتابفروشی از تهران راه طولانی و سختی در پیش نیست؛ تاکسیهای لواسان در میادین نوبنیاد و قدرس مستقر هستند و با طی کردن مسافتی حدود ۲۰ دقیقه شما را به مقصد میرسانند. نداشتن ترافیک مسیر و آبوهوای خوش، رفتن به #کتابفروشی را تبدیل به یک گردش فرهنگی خوب میکند.

گفتن این نکنه هم خالی از لطف نیست که #کتابفروشی در دل مرکز خریدی قرار گرفته که هایپراستار، کافهها و رستورانهای متنوع و واحدهای تجاری مختلف را در کنار خود دارد.

آدرس: لواسانبلوار امام خمینیمجتمع تجاری اسکایسنترطبقه منفی ۱

مطالب بیشتری نیست