در واکنش به خبر روزنامه آفتاب یزد کرباسچی اصلاح‌طلبان را به «شنود» متهم کرد

دبیرکل حزب کارگزاران در واکنش به خبر روزنامه آفتاب یزد مبنی بر درخواست ۲میلیاردی وی از کاندیداهای شورای شهر برای حضور در لیست امید واکنش نشان داد.

آن طور که خبرگزاری تسنیم منتشر کرده است، غلامحسین کرباسچی دبیرکل حزب کارگزاران در واکنش به خبر روزنامه آفتاب یزد مبنی بر درخواست ۲میلیاردی وی از کاندیداهای شورای شهر برای حضور در لیست امید، گفت: ۲ میلیارد و ۱۰۰ میلیون، برآیند تبلیغات ستاد شده بود که قرار بود سهمیه‌ای از این مبلغ را بدهند.

وی افزود: ممکن است در شنودها در این باره چیزی شنیده‌اند اما سندی برای این ادعا ندارند. قرار شده بود که هر کدام از اعضای لیست نفری ۱۰۰ میلیون تومان یا خودشان یا حزبشان برای تبلیغات بدهند که البته خیلی‌ها هنوز نداده‌اند. اگر کسی برای ادعایی غیر از این سندی دارد رو کند. پول از شخصی برای قرار گرفتن در لیست گرفته نشده است.

کانال روزنامه آفتاب یزد روز گذشته (دوشنبه ۱۵ خرداد) اعلام کرد “درخواست ۲ میلیارد از جانب غلامحسین کرباسچی مطرح شده بود و وی با برگزاری جلسات خصوصی با کاندیداهای مطرح پیشنهاد می‌داده که دو میلیارد بپردازند تا بتوانند در لیست حضور داشته باشند”.

پیشتر فاطمه دانشور عضو فعلی شورای شهر، پیشنهاد ۲ میلیاردتومانی برای گنجاندن نام وی در لیست اصلاح‌طلبان را رسانه‌ای کرده بود.

مطالب بیشتری نیست