کمترین میزان دما در روز جاری در تهران ۲۴ و بیشترین میزان آن ۳۷ درجه است. فردا نیز دمای هوای تهران بین ۲۴ تا ۳۷ درجه و در روز یکشنبه بین ۲۵ تا ۳۸ درجه سانتیگراد متغیر خواهد بود. مدیرکل پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی وضعیت جوی کشور را طی سه روز آینده صاف و آفتابی پیش بینی کرد.

احد وظیفه با بیان اینکه بر اساس آخرین نقشه‌های پیش یابی هواشناسی طی سه روز آینده در غالب مناطق کشور آسمان صاف و آفتابی پیش بینی می‌شود، گفت: روز جمعه در مناطقی از ارتفاعات جنوبی گلستان، خراسان شمالی و شمال خراسان رضوی افزایش ابر و در بعدازظهر رگبار پراکنده، باران و وزش باد رخ خواهد داد.

به گزارش نامه نیوز، وی افزود: همچنین سواحل شرقی دریای خزر مواج پیش بینی می‌شود.

مدیرکل پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی با اشاره به اینکه بعدازظهر روز شنبه در شمال استان‌های آذربایجان غربی، ‌ آذربایجان شرقی و اردبیل افزایش ابر و وزش باد و احتمال رگبار پراکنده باران وجود دارد، گفت: در روز یکشنبه برای مناطق شمال غرب و غرب کشور افزایش سرعت باد و در سواحل غربی دریای خزر و شمال شرق کشور افزایش ابر پیش بینی می‌شود.

به گفته وی، آسمان پایتخت در سه روز آتی صاف است و تنها در روز شنبه گاهی وزش باد مشاهده می‌شود. کمترین میزان دما در روز جاری در تهران ۲۴ و بیشترین میزان آن ۳۷ درجه است. فردا نیز دمای هوای تهران بین ۲۴ تا ۳۷ درجه و در روز یکشنبه بین ۲۵ تا ۳۸ درجه سانتیگراد متغیر خواهد بود.

مطالب بیشتری نیست