حضور اپلیکیشن‌های تاکسی اینترنتی در ایران روز به روز بیشتر می‌شود، در شرایطی که تاچسی در مشهد، ناریا در شیراز و اپلیکیشن‌های متعدد دیگری به صورت محدود و محلی مشغول به فعالیت شده‌اند، الو پیک آمده تا نقص سیستم اسنپ را پوشش دهد. حفره‌ای خالی که این بار توسط الو پیک پر می‌شود.

الو پیک، پیک موتوری اینترنتی است. برای ارسال بسته‌ها، انتخاب اسنپ و تپسی اشتباه است و آن‌ها مجاز به حمل بار نیستند. اما الو پیک، می‌کوشد بارهای شما را از هرجای تهران، به هرجای دیگری از تهران ببرد.

الو پیک از سوی دیگر قصد کرده که با همکاری سوپرمارکت‌ها، بخش پشتیبانی حمل محصولات خریداری شده را تا منزل مشتری‌ها به دوش بکشد. این کار، می‌تواند رقیب تازه‌ای برای فروشگاه‌هایی مثل روکولند به حساب بیاید که از صفر تا صد این کار را خودشان انجام می‌دهند یا با همکاری رستوران‌ها، تبدیل به رقیب محلی برای زودفود و اسنپ باشد که با ارتباط اداری‌ای که با هم دارند، گزینه ایده‌آلی برای حمل غذا تا درب خانه مشتری‌ها به حساب می‌آمدند.

از طرف دیگر الو پیک مدعی‌ست که قیمت‌هایی که برای حمل بار اعلام می‌کند از پیک بادپا، پیک شهر و نمونه‌های مشابه رسمی‌تر آن ارزان‌تر است.

الو پیک همچنین قصد کرده تا کمک‌حال داروخانه‌ها نیز باشد. داروخانه‌هایی که علاوه بر نسخه، موارد زیادی از نیاز آن‌ها به پیک‌ها وجود دارد.

حضور فعال‌تر اپ هایی مثل الو پیک، حملو و مانند آن‌ها، و تلاش برای استقبال از آن‌ها، می‌تواند همچنین در جهت کاهش سفرهای درون‌شهری بسیار موفق باشد.

 

مطالب بیشتری نیست