درباره «تهران».مدیا

لزوم حضور رسانه‌های متنوع بومی، که به اطلاع‌رسانی از منظر یک شهروند تهرانی، بهبود زندگی و تنوع سبک‌های زندگی در آن بپردازد، ما را بر آن داشته تا سایت «تهران» را با شکل و شمایلی مدرن پایه بگذاریم.

«تهران»، می‌کوشد روایتی باشد از پایتخت برای شهروندان آنلاین فضای فارسی اینترنت. روایتی که بیش از هرچیز، در آن پای «زندگی» در میان باشد.
باور داریم تهران به یک سلیقه، یک سبک و یک نگرش محدود نیست. پس «تهران»، رسانه روزانه‌ای است که در آن خبر، اطلاعات، سرگرمی و جذابیت، قرار است به موازات هم پیش روند. شناخت شهروندان از یکدیگر، و از شهر و هویت جمعی شهروندی آن، در اولویت با هر موضوع دیگری است.
ما برخلاف بسیاری از رسانه‌های مربوط به پایتخت، می‌کوشیم تا به موضوعات سیاسی و حاکمیت شهری محدود نشویم و در این میان، بیش از هر چیز، طرفِ شهروندان تهرانی بایستیم.

در «تهران»، علاقمندی شهروندان، حرف نخست را می‌زند. لزوم بهره گرفتن از رسانه‌های مدرن و بسترهای گوناگون مانند شبکه‌های اجتماعی و با تاکید بر محتوای متنوع از جمله ویدئو، موجب می‌شود بتوان در آینده وب فارسی، رسانه‌ای همپای نوع تازه زندگی کاربران و در خور شأن آن‌ها ارائه کرد. امیدواریم، «تهران»، به عنوان نتیجه فعالیت ما، چنین رسانه‌ای باشد.

«تهران» را می‌توانید در نشانی tehran.media بخوانید، در آپارات، تلگرام، اینستاگرام، توییتر و فیس‌بوک دنبال کنید و یا خود برای آن بنویسید و مطالب خود را به نشانی ما بفرستید.